Gratis fragt på ordrer over 499 kr.

Hurtig levering 1-5 dage

Plus size størrelser fra 42-62

Vi er E-mærket & 4,5 stjerner på Trustpilot

0
BLIV INSPIRERET - Eget design - Dansk systue

LauRie Piper – Dådyr brun 7/8 buks med lynlåe forneden i benet

Varenr. 27465-84105

Denne vare er p.t. ikke på lager og er derfor ikke tilgængelig.

Gratis fragt på ordrer over 499 kr.

Hurtig levering 1-5 dage

Plus size størrelser fra 42-62

Vi er E-mærket & 4,5 stjerner på Trustpilot

Laurie Piper Regular 22465-84105 cropped

Flot dådyr brun 7/8 buks med lynlås foran på ben fra Laurie
Flot og sporty look
Lommer foran samt 2 baglommer –
Smart stikning ned langs benet
Elastik i livet – bæltestropper
Super god og rummelig pasform i bomuld
Ingen skadelige kemikalier

Skridtlængde 67 cm

Øko-tex ”STANDARD 100 by OEKO-TEX® certificering nr. 1676-252 DTI”
63% bomuld 34 % polyester 3 % lycra

Størrelse

44

Størrelse4244464850525456
Hofte100104112120126132140150
Hofte med stræk110114122130136142150160
Lårvidde hertil stræk5864646870748084
Brede forneden3636384040444448
Skridtlængde6767676767676767