Gratis fragt på ordrer over 499 kr.

Hurtig levering 1-5 dage

Plus size størrelser fra 42-62

Vi er E-mærket & 4,5 stjerner på Trustpilot

0
HOS OS FINDER DU TØJ ANDRE IKKE HAR ***** DANSK DESIGN ***** DANSK PRODUKTION

LauRie Kelly regular – sort /brun blomteret lang buks

Varenr. 100444-88001

Denne vare er p.t. ikke på lager og er derfor ikke tilgængelig.

Gratis fragt på ordrer over 499 kr.

Hurtig levering 1-5 dage

Plus size størrelser fra 42-62

Vi er E-mærket & 4,5 stjerner på Trustpilot

LauRie – REGULAR Kelly 100444-88001

Virkelig flot sort / brun blomsteret lang buks
i den kendte Kelly model.
Sort / brun bund med grå – karrygule – bordeaux – blomster
Buksen som har en fantastisk pasform med masser af stræk
som former sig efter kroppens kurver og former
har elastik i taljen – forlommer – bæltestropper

Rigtig god og rummelig pasform
En buks man ikke mærker man har på.
Ingen skadelige kemikalier
Smart buks til hverdag men også smart til fest.

Benlængde 82 cm

STANDARD 100 by OEKO-TEX® certificering nr. 1676-252 DTI

68% bomuld 29 % polyester 3% elastan

Størrelse

Str. 40, Str. 42, Str. 44, Str. 46, Str. 48, Str. 50, Str. 52

Størrelse4244464850525456
Hofte104112116124128132144148
Hofte med stræk114122126134138142154158
Lårvidde hertil stræk6062646668707880
Brede forneden3638383838404042
Skridtlængde8282828282828282