Gratis fragt på ordrer over 499 kr.

Hurtig levering 1-5 dage

Plus size størrelser fra 42-62

Vi er E-mærket & 4,5 stjerner på Trustpilot

0
HOS OS FINDER DU TØJ ANDRE IKKE HAR - DANSK DESIGN - DANSK PRODUKTION

LAURIE Piper regular – Bronzefarvet cropped 7/8 buks med lynlås forneden i benet

Varenr. 22465-85000

200,00 kr.

Vælg
42
44
46
48
50
54
56
Ryd

Gratis fragt på ordrer over 499 kr.

Hurtig levering 1-5 dage

Plus size størrelser fra 42-62

Vi er E-mærket & 4,5 stjerner på Trustpilot

Laurie Piper Regular 22465-85000 cropped

Flot bronzefarvet 7/8 buks med lynlås foran på ben fra Laurie
Flot og sporty look
Lommer foran samt 2 baglommer –
Smart stikning ned langs benet
Elastik i livet – bæltestropper
Super god og rummelig pasform i bomuld
Ingen skadelige kemikalier

Skridtlængde 67 cm

Øko-tex ”STANDARD 100 by OEKO-TEX® certificering nr. 1676-252 DTI”
63% bomuld 34 % polyester 3 % lycra

Størrelse

42, 44, 46, 48, 50, 54, 56

Størrelse4244464850525456
Hofte100104112120126132140150
Hofte med stræk110114122130136142150160
Lårvidde hertil stræk5864646870748084
Brede forneden3636384040444448
Skridtlængde6767676767676767